EIN Presswire | Newsmatics

המשפיען האורתודנט אוונג'לוס וויאזיס(Evangelos Viazis): המטרה שלי היא שכל אחד יוכל לחייך כמה שיותר מהר

TEL AVIV, ISRAEL, November 24, 2022 /EINPresswire.com/ -- השאלה הראשונה שמדאיגה מטופלים צעירים ומבוגרים כאשר הם נכנסים לתהליך הטיפול האורתודנטי, היא תמיד סטראוטיפית ולא משתנה עם הזמן. "מתי כבר אני אוריד את הגשר?" השאלה הזאת לבד הובילה

במשך הרבה שנים לחוויה שלילית ויצרה צורת מחשבה שלילית עבור המטופל. הסיבה לכך, היא שבעבר, היה מובן מאליו שטיפול אורתודנטי אורך שנתיים, 3, או אפילו יותר.

אז אם מישהו היה אומר לכם שכעת אפשרי לקצר את הטיפול אורתודנטי לזמן קצר מאוד, זמן כל כך קצר שבמקרים רבים אורך הטיפול הוא 100 ימים בלבד, האם הייתם מאמינים? ברור שלא. ואם חלקכם כן הייתם מאמינים, כנראה שהייתם חושבים שבזמן הקצר של הטיפול האורתודנטי, אתם תצטרכו לעבור חוויה קשה מלאה בסבל וכאב. זה טבעי לגמרי לחשוב ככה. איך זה אפשרי שטיפול אורתודנטי, שבעבר ארך שנתיים או יותר, ובמקרים רבים היה כרוך בסבל וכאב, יכול להיעשות בזמן קצר הרבה יותר וללא כאב באופן יחסי?

מצד שני, אין תהליך החלמה טבעי בגוף שלוקח מספר שנים. פצע לדוגמה יחלים תוך כמה ימים, ואפילו רגל שבורה לא צריכה שנתיים או יותר כדי להחלים. האמת היא שזמן ההחלמה של עצם שבורה לא עובר לרוב את ה-60 או ה-90 ימים. ביישור שיניים, מאחר והשיניים מזיזות את העצם שמסביבן, גורמים לעצם להישבר ולהיבנות מחדש על מנת שהשיניים יזוזו. זו פעולה מאוד דומה לשבירה ובנייה מחדש של רגל שבורה. אז למה בעצם לוקח להזזה אורתודנטית שנים עד שהיא מסתיימת? הגוף שלנו הוא זה שיגיד לנו מה התהליך בו הוא מזיז את השיניים למיקום הנכון וכמה זמן הוא צריך כדי להשלים את התהליך. אז, מה זה התהליך הזה של הזזת שיניים? בקיעת השיניים שמתרחשת כשאנחנו צעירים. בקיעה זה התהליך שמתרחש כאשר השן נראית לראשונה בפה, והוא נמשך עד שהיא מגיעה למיקום הסופי שלה בקשת השיניים.

לכן, השיניים שלנו ייבדקו ויקבלו הערכה לאחר שהן בקעו למיקום הסופי שלהן. אם הכל מושלם, מן הסתם אין צורך בהתערבות של האדם, ולכן אנחנו לא ממשיכים עם התערבות אורתודנטית טיפולית מסוג כלשהוא. אבל אם השיניים עקומות מכיוון שהן לא בקעו בצורה נכונה (נמצא קושי מסוים) והן הופיעו בפה עקומות, פונות לצד, עולות אחת על השנייה, או מרוחקות אחת מהשנייה, אז כתוצאה מכך, העצם האלבאולרית תהיה במצב של היפופלזיה או היפרפלזיה (orthodontosis). לכן, אנחנו חייבים להתערב במצב שכזה ולנסות לגרום לתנועה בשיניים הבעייתיות, שתתאים לבקיעה הסדירה של השיניים. במילים אחרות, אנחנו צריכים לעזור לשיניים להמשיך את תהליך הבקיעה שלהם בצורה נכונה.

האם קיימת טכנולוגיה חדשנית כלשהי שיכולה ליצור תנועה שכזו? האם קיימת טכנולוגיה שיכולה לגרום לשיניים לזוז בצורה שדומה לבקיעה טבעית? זאת אומרת, טכנולוגיה שתזיז את כל השן למיקום הנכון שלה מתחילת הטיפול על ידי הזזה בו זמנית של שורש השן (החלק הבלתי נראה) ושל כתר השן (החלק הנראה) למיקום הסופי שלהם, או במילים אחרות המשכת הבקיעה הסדירה של השיניים? אם טכנולוגיה שכזו הייתה קיימת, היא הייתה מזיזה את השן בפרק זמן דומה לבקיעה הרגילה של השיניים, שאורכת מספר חודשים, עלינו לציין.

אז, לא רק שהטכנולוגיה הזאת קיימת, יש לה גם מקור יווני. טכנולוגיית Fastbraces®, שהומצאה על ידי האורתודנט המומחה, פרופסור אנתוני וויאזיס, בדאלאס, טקסס שבארה"ב, היא המצאה אמריקאית אמיתית, שחוגגת 30 שנה של סיפוק מוצרים, העוזרים לרופאי שיניים ואורתודנטים ליישר שיניים בצורה בטוחה, מהירה, וקלילה תוך 100 ימים בלבד. הטכנולוגיה פופולארית בקרב ילדים ומבוגרים כאחד. טכנולוגיית Fastbraces® כעת ידועה מסביב לעולם, ומשתמשים בה רופאים במעל ל-50 מדינות בהן אלפי מטופלים טופלו בהצלחה.

מערכות הסמכים האורתודנטיים המצליחות(סמכים משולשים) בטכנולוגיית Fastbraces®, שנבדקה "מחוץ לגוף" וגם "בתוך הגוף" על ידי אוניברסיטאות בשנות ה-90, ("מחוץ לגוף" אומר מחוץ לתא, בסביבה מלאכותית שמדמה את המבנה הביולוגי, בעוד ש-"בתוך הגוף" אומר בדיקה בתוך התא תחת תנאים טבעיים), מזיזה את שורשי השיניים לעבר המיקום הסופי שלהם(orthoeruption, כלומר תנועה אורתודנטית הדומה לבקיעה הטבעית של השיניים), מתחילת הטיפול בעזרת חוט רבוע בודד ובכך מחזירה את הצורה הטבעית של העצם האלבאולרית עם שיניים ישרות במיקום הנכון. יתרון נוסף לטכנולוגיה הזאת הוא הפחתת אי הנוחות. למעשה, ממציא הטכנולוגיה מעולם לא רשם משככי כאבים לאלפי המטופלים שלו.

טכנולוגיית Fastbraces® מבוססת על שלושה פטנטים חדשים. שניים מהפטנטים האלו נוגעים לריפוי העצם האלבאולרית וטיפול בדלקת חניכיים של שיניים עקומות(orthodontisis). אלה פטנטים פורצי דרך שיביאו לשינוי גדול בדרך שבה רופאי קליניקה מטפלים באנומליות אורתודנטיות ומחלה של מסב השן. הטכנולוגיה הרשומה של Fastbraces®, מאפשרת לרופאי שיניים לגרום לעצם האלבאולרית לצמוח מסביב לשיניים שבקעו בצורה לא טובה על מנת ליישר אותם, ולהימנע מעקירת שיניים ולעתים גם ניתוח לסת. בנוסף, טכנולוגיית Fastbraces® כעת מאפשרת למומחי היגיינה ורופאי שיניים לאבחן ולטפל בצורה העיקשת הזאת של דלקת החניכיים בפחות מ-100 ימים, בהינתן שיתוף פעולה של המטופלים.

רופאי השיניים של Fastbraces® משתמשים בתוכנית המכילה 7 שלבים על מנת לנהל את כל הטיפול ולהביא למטופלים תוצאות איכותיות, מבלי להסתמך על שיתוף פעולה של המטופלים, כמו בגשר אורתודנטי. הגשרים שנוצרו בעזרת טכנולוגיית Fastbraces®, מכילים סמכים שעוצבו באופן אסתטי כך שהם שקופים או מתכתיים, וחוט גמיש קל משקל וחדשני שעשוי מניקל-טיטניום, הנועד לחולל תנועת שורשים מיידית מתחילת הטיפול שיכולה ליצור מרווח לשתלים תוך 100 ימים בלבד. את הטכנולוגיה הזאת מלמדים במיקום מיוחד שנקרא "קמפוס Fastbracesuniversity.com בדאלאס, טקסס, ובסמינרים מסביב לעולם. המוסד הזה, שהוקם ב-2006, מוכר על ידי אלפי רופאי שיניים ברחבי העולם בתור הבית של תוכניות האימונים של טכנולוגיית Fastbraces®.

מי זה ד"ר אוונג'לוס וויאזיס?
ד"ר אוונג'לוס וויאזיס(Evangelos Viazis), אחיו של הממציא, אנתוני וויאזיס, למד בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת אתונה שביוון, וסיים את לימודיו בהצלחה. הוא הגיע למקום החמישי במבחני הקבלה הארציים לבית הספר לרפואת שיניים מבין אלפי מועמדים ברחבי יוון. בשנת 2000, הוא הביא את טכנולוגיית Fastbraces® לאירופה ונחל הצלחה גדולה. בינואר של שנת 2000, הוא פתח את המרפאה הפרטית הראשונה שלו באתונה, שם הוא התחיל לעסוק ברפואת שיניים כללית ואורתודנטיה. הוא לקח על עצמו כל מקרה אורתודנטי וכמעט בכל מקרה הצליח לטפל במטופל בהצלחה, ללא עקירת שיניים, ואורך הטיפול היה בין 3 חודשים לשנה. המקרים שלקח על עצמו היו כל כך מרשימים והמטופלים היו כל כך מרוצים מהתוצאות שב-2004 הוא קיבל את ההחלטה הגדולה להגביל את עבודתו לאורתודנטיה בלבד. הוא פתח את המרפאה השנייה שלו באתונה ב-2011 והשלישית ב-2016. הוא הכותב והמוציא לאור של הספר "Fastbraces(R) Greece, Atlas of Clinical Cases". לעמוד הפייסבוק המקצועי שלו לאורתודנטיה יש למעלה מ-120,000 עוקבים. בתור חבר בצוות התמיכה הבינלאומי של Orthoworld, אוונג'לוס וויאזיס ממליץ ומלמד רופאי שיניים מסביב לעולם על השימוש בטכנולוגיות Fastbraces®. הוא התמודד עם מקרים שפורסמו והוצגו על ידי דוברי Fastbraces® מסביב לעולם כדוגמאות ליכולת המדהימה של Fastbraces® לעזור למטופלים. לבסוף, הוא הציג את הפוטנציאל של טכנולוגיית Fastbraces®, במיוחד עבור טיפול במקרים שלדיים ללא ניתוח לסת, דבר שלא היה מוכר לעולם לפני.

אוונג'לוס וויאזיס
Fastbraces
email us here
Visit us on social media:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Other

CBS USA Fastbraces on the News

For inquiries or corrections to Press Releases, please reach out to EIN Presswire.